Picture of M.K. NAMIOTY

Siedziba firmy i produkcja:
Puchowa Góra 29, 21-205 Jabłoń
woj. lubelskie, Polska

Dział handlowy:
ul. 3 Maja 83, 05-080 Laski
woj. mazowieckie, Polska

Ze względu na częste wyjazdy oraz pracę w terenie, w celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny.

M.K. NAMIOTY

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane.


Wyrażam zgodę na otrzymanie od M.K. NAMIOTY drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w celach marketingowych.

Siedziba firmy: Jabłoń (21-205), Puchowa Góra 29, NIP: 5372417383.
Przesyłanie odbywa się w oparciu o podany adres email.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może w każdej chwili zostać cofnięta przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@namioty.eu z adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani a Państwa dane nie będą przekazywane poza europejski obszar gospodarczy ani udostępniane innym podmiotom.

Jednocześnie wskazujemy, że administratorem Państwa danych osobowych, podanych w powyższym formularzu jest M.K. NAMIOTY Marcin Kuchta z siedzibą Jabłoń (21-205), Puchowa Góra 29. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania przesyłane przy użyciu formularza kontaktowego. Wszelkie dalsze informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jakiekolwiek pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres email kontakt@namioty.eu.

Więcej informacji - Polityka prywatności i plików cookies.